* Ilusale lõpptulemusele annab suure osa professionaalne fotomeik. 

* Juukseid erinevalt sättides saab luua erinevaid meeleolusid. Kaunilt korrastatud juuksed on üks peamisi nippe, et tekiks ilus ja terviklik väljanägemine, ka meesterahvaste puhul. 

*Riietuse valimisel võiks eelistada puhtaid, selgeid ja heledaid toone. Kui soovid teha täispikka pilti, pööra tähelepanu riiete ning jalanõude puhtusele. Kui tuled pildistama grupiga jälgi, et riided sobivad omavajel ka kokku, leia ühine toon, nüanss või huvitav detail, et lõpptulemus joonistuks ühtsemaks.

* Ole valmis järgima fotograafi nõuandeid, tema näeb Sind kõrvalt ja teab, mis näeb fotol parim välja. Tihtipeale asjad, mis tunduvad päriselus veidi naljakad, näevad lõpptulemusena fotol siiski huvitavad välja.

* Lastele võiks eelnevalt rääkida fotosessiooni olemusest, et luua sellest positiivne ettekujutus. Väiksemate laste puhul tasub silmas pidada, et nende magamis- ega söömisaeg ei langeks sessioonile. Samuti palun kaasa võtta nendele vajalikud eakohased asjad: lemmikmänguasi ja/või mingi maiustus, taskurätik, juua jms.

* Soovitav on stuudiosse kohale tulla 15 minutit enne broneeritud fotosessiooni algust. See on piisav aeg ettevalmistuste tegemiseks. 
.
Mine algusesse
.

Mine avalehele